Časté dotazy
Zde jsou odpovědi na vaše dotazy.

1. Kdy nám předáte klíče od azylu?

Nepředáme. Po celou dobu je jeden z nás dole ve společenské místnosti s barem. Také by jste zřejmě nenechali celý dům i s barem cizím lidem, kteří by si mohli domě dělat co by chtěli.... Také, když přijedete do hotelu, nedostanete klíče od celého hotelu:-) Je to i z hlediska bezpečnosti. Pokud by se v domě něco stalo, my na to musíme reagovat.

2. Vy nemáte dveře?

Máme, ale pouze u toalet.... Jednotlivé pokoje jsou odděleny šňůrkovými závěsy. Prvotně jsme swingers club a teprve pak milenecký azyl. Vzhledem k tomu, že naši hosté mají k dispozici vždy celé patro se všemi pokoji (6 pokojů), tak my nahoru do pokojů nikdy nechodíme. Tak si myslíme, že je to stále lepší než být na hotelu nebo na jiných azylech, kde je k dispozici většinou jedna postel v jednom pokoji.

3. Chceme si pronajmout jeden pokoj - jde to?

Vždy mají naši hosté k dispozici všechny pokoje a jsou jediní na azylu. Nepotkávají se s jinými lidmi.

4. Můžeme si dát něco na pití?

Ano, po dobu azylu můžeme dát našim hostům cokoliv z našeho baru. Obsluhujeme i do bazénu. Pokud jsou hosté v bazénu, dáme jim pití na barovou desku u bazénu.

5. Jak dlouho dopředu si mám azyl zajistit?

Nejlepší je min. den dopředu, ale pokud zavoláte alespoň  3-4 hodiny předem, tak v některých případech jsme schopni i v tak krátké době se domluvit. Vždy záleží na okolnostech. Za zavolání nic nedáte:-)

6. Proč potřebujete telefonické potvrzení zájmu?

Mail či sms dokáže napsat i malé dítě....Ale my potřebujeme vědět, že opravdu existujete a že máte opravdu o azyl zájem. Takže potřebujeme zhruba 3 hodiny před azylem, aby jste nám zavolali a potvrdili, že na azyl přijedete.

7. Dá se u vás zaparkovat?

Ano, máme vnitřní parkoviště. 

Web Analytics